Najlepsze wagi niemowlęce z atestem przeznaczone dla lekarzy

Profesjonalne wagi niemowlęce z atestem oraz legalizacją stanowią jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego gabinetu pediatrycznego, przychodni i szpitali. Urządzenie pozwala lekarzowi na szybkie i precyzyjne zważenie małego pacjenta. Producenci wyposażyli niektóre z dostępnych modeli wag niemowlęcych w praktyczny wzrostomierz (mechaniczny lub elektroniczny) umożliwiający zmierzenie długości ciała noworodka. 

Jakimi cechami powinna wyróżniać się profesjonalna waga niemowlęca?

Zarówno waga noworodka, jak i długość jego ciała to niezwykle istotne informacje dla lekarzy pediatrów oraz samych rodziców. Regularne kontrolowanie parametrów ciała pozwala ocenić prawidłowość rozwoju dziecka już od momentu jego narodzin. Stąd też konieczna jest częsta weryfikacja rozwoju noworodka.

Wagi niemowlęce z atestem i legalizacją to specjalistyczne urządzenia przystosowane do wykorzystywania w placówkach medycznych. Wagi dla noworodków muszą charakteryzować się przede wszystkim dużą dokładnością, co zapewnia uzyskanie bardzo precyzyjnego pomiaru masy ciała noworodka. Dzięki temu lekarz jest w stanie zaobserwować nawet niewielkie dzienne przyrosty wagi. Oprócz tego dobra waga dla niemowląt powinna posiadać stabilną i solidną konstrukcję, gwarantującą jej bezpieczne oraz komfortowe użytkowanie. 

Wagi niemowlęce z atestem – jaki model wybrać? 

Waga niemowlęca z legalizacją Seca 834

Waga niemowlęca Seca 834 opatrzona legalizacją to model bardzo chętnie rekomendowany przez lekarzy pediatrów. Model ten doskonale sprawdza się zarówno w placówkach medycznych jak i w domach rodziców noworodka. Model ten może służyć również jako waga domowa, dzięki której będzie można sprawdzić ile waży noworodek i czy jego waga jest optymalna. Urządzenie jest przystosowane do ważenia noworodków o wadze nieprzekraczającej 20 kg, w pozycji zarówno leżącej jak i siedzącej. Waga niemowlęca Seca wyposażona została w innowacyjną funkcję Breast Milk Intake. Funkcja ta pozwala na określenie ilości mleka spożytego przez malca podczas karmienia. 

Waga niemowlęca z legalizacją Charder

Innym modelem godnym polecenia jest funkcjonalna waga niemowlęca Charder z legalizacją i poręcznym wzrostomierzem model MS4200. Wyróżniająca się wysoką dokładnością ważenia, intuicyjną obsługą oraz ergonomicznym kształtem szalki ułatwiającym zważenie małego pacjenta. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod nr Tel. 507 295 517 lub poprzez mail: [email protected]

Oceń post
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Drukuj