Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Wagi krzesełkowe / waga krzesełkowa

W ofercie naszego sklepu oprócz standardowych modeli wag medycznych znajdują się także wysokiej klasy wagi krzesełkowe. Są to specjalistyczne urządzenia przystosowane do szybkiego i bezpiecznego pomiaru wagi pacjentów w pozycji siedzącej, zapewniające bardzo precyzyjne wyniki. Waga krzesełkowa to doskonałe rozwiązanie w przypadku wykonywania badań diagnostycznych pacjenta, który z powodu niepełnosprawności lub złego stanu zdrowia nie jest w stanie samodzielnie dotrzeć do wyznaczonego gabinetu lekarskiego.

Precyzyjna i profesjonalna waga dla niepełnosprawnych z legalizacją to jeden z podstawowych elementów wyposażenia przychodni, szpitali, ośrodków rehabilitacyjnych, stacji dializ oraz domów opieki. W sprzedaży dostępne są modele od renomowanych europejskich producentów – marki Charder, Mensor, Radwag oraz Seca. Szeroka i różnorodna oferta sprzedażowa naszego sklepu w dużym stopniu ułatwia dopasowanie urządzenia pod kątem głównego przeznaczenia.

Podjęcie decyzji o zakupie nowoczesnej wagi krzesełkowej niesie ze sobą wiele korzyści. Największą zaletą tego typu specjalistycznych urządzeń medycznych jest zwiększenie wydajności i komfortu pracy personelu medycznego. Warto tutaj również wspomnieć o oszczędności zarówno finansowej, jak i miejsca do przechowywania. Wagi krzesełkowe ze względu na swoją mobilną konstrukcję pozwalającą na łatwy i bezwysiłkowy transport, mogą być one wykorzystywane w kilku gabinetach lekarskich.

Dużą sympatią wśród specjalistów cieszą się między innymi wagi krzesełkowe marki Seca 959 z legalizacją oraz bezprzewodową transmisją danych i bezpłatnym oprogramowaniem, dzięki któremu możliwe jest szybkie przesyłanie dokonanych pomiarów do bazy danych szpitala. Sprzęt ten zaprojektowany został z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Zaawansowane technologicznie urządzenie cechuje się najwyższą jakością wykonania oraz prostą, intuicyjną obsługą. Solidna i stabilna konstrukcja jest gwarancją długiego i bezpiecznego użytkowania sprzętu. Waga krzesełkowa Seca to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie dedykowane wszystkim szpitalom, przychodniom, ośrodkom rehabilitacyjnym oraz innym placówkom o charakterze medycznym.

Elektroniczne wagi krzesełkowe marki Charder to profesjonalny sprzęt, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba dokonania pomiarów masy ciała osoby z częściową lub całkowitą dysfunkcją narządu ruchu. Waga krzesełkowa Charder składana model MS5461 doskonale sprawdzi się w przypadku niewielkich gabinetów lekarskich. Nowatorska konstrukcja urządzenia pozwala na jego natychmiastowe i bezproblemowe złożenie, co w efekcie znacznie ułatwia przechowywanie oraz transportowanie wagi.

Zastanawiasz się, która waga krzesełkowa sprawdzi się najlepiej? Nasi doradcy pomogą Ci wybrać odpowiednie urządzenie, dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.