Wagi krzesełkowe

Kategorie

Wagi krzesełkowe

Wagi krzesełkowe / waga krzesełkowa

W ofercie naszego sklepu oprócz standardowych modeli wag medycznych znajdują się także wysokiej klasy wagi krzesełkowe. Są to specjalistyczne urządzenia przystosowane do szybkiego i bezpiecznego pomiaru wagi pacjentów w pozycji siedzącej, zapewniające bardzo precyzyjne wyniki. Waga krzesełkowa to doskonałe rozwiązanie w przypadku wykonywania badań diagnostycznych pacjenta, który z powodu niepełnosprawności lub złego stanu zdrowia nie jest w stanie samodzielnie dotrzeć do wyznaczonego gabinetu lekarskiego.

Precyzyjna i profesjonalna waga dla niepełnosprawnych z legalizacją to jeden z podstawowych elementów wyposażenia przychodni, szpitali, ośrodków rehabilitacyjnych, stacji dializ oraz domów opieki. W sprzedaży dostępne są modele od renomowanych europejskich producentów – marki Charder, Mensor, Radwag oraz Seca. Szeroka i różnorodna oferta sprzedażowa naszego sklepu w dużym stopniu ułatwia dopasowanie urządzenia pod kątem głównego przeznaczenia.

Podjęcie decyzji o zakupie nowoczesnej wagi krzesełkowej niesie ze sobą wiele korzyści. Największą zaletą tego typu specjalistycznych urządzeń medycznych jest zwiększenie wydajności i komfortu pracy personelu medycznego. Warto tutaj również wspomnieć o oszczędności zarówno finansowej, jak i miejsca do przechowywania. Wagi krzesełkowe ze względu na swoją mobilną konstrukcję pozwalającą na łatwy i bezwysiłkowy transport, mogą być one wykorzystywane w kilku gabinetach lekarskich.

Dużą sympatią wśród specjalistów cieszą się między innymi wagi krzesełkowe marki Seca 959 z legalizacją oraz bezprzewodową transmisją danych i bezpłatnym oprogramowaniem, dzięki któremu możliwe jest szybkie przesyłanie dokonanych pomiarów do bazy danych szpitala. Sprzęt ten zaprojektowany został z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Zaawansowane technologicznie urządzenie cechuje się najwyższą jakością wykonania oraz prostą, intuicyjną obsługą. Solidna i stabilna konstrukcja jest gwarancją długiego i bezpiecznego użytkowania sprzętu. Waga krzesełkowa Seca to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie dedykowane wszystkim szpitalom, przychodniom, ośrodkom rehabilitacyjnym oraz innym placówkom o charakterze medycznym.

Elektroniczne wagi krzesełkowe marki Charder to profesjonalny sprzęt, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba dokonania pomiarów masy ciała osoby z częściową lub całkowitą dysfunkcją narządu ruchu. Waga krzesełkowa Charder składana model MS5461 doskonale sprawdzi się w przypadku niewielkich gabinetów lekarskich. Nowatorska konstrukcja urządzenia pozwala na jego natychmiastowe i bezproblemowe złożenie, co w efekcie znacznie ułatwia przechowywanie oraz transportowanie wagi.

Zastanawiasz się, która waga krzesełkowa sprawdzi się najlepiej? Nasi doradcy pomogą Ci wybrać odpowiednie urządzenie, dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

Dostawy na terenie UE

Twoje zamówienia są wysyłane w ciągu 24 godzin.

Produkty wysokiej jakości

Nowoczesne oraz wysokiej jakości produkty sprawdzonych marek.

Gwarancja producenta

100% oryginalne produkty objęte gwarancją producenta.

100% Bezpieczne zakupy

Twoje płatności są bezpieczne dzięki sprawdzonemu systemowi płatności.