Wagi analityczne

Kategorie

PROMOCJA
Darmowa dostawa
do końca miesiąca!

Do końca LIPCA dla wybranych wag
darmowa wysyłka.

Wagi analityczne

Wśród szerokiej i różnorodnej oferty naszego sklepu znajdują się również profesjonalne wagi analityczne, cechujące się wysoką dokładnością. Zaawansowane technologicznie urządzenia sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba dokonania precyzyjnych pomiarów masy. Ze względu na swoją funkcjonalność oraz wszechstronne zastosowanie stanowią one jeden z podstawowych i zarazem najważniejszych elementów wyposażenia między innymi aptek, instytutów naukowo-badawczych, laboratoriów czy zakładów jubilerskich.

W sprzedaży dostępne są urządzenia najlepszych europejskich producentów – marki Radwag, Axis oraz Ohaus. Każda waga analityczna wyróżnia się najwyższą jakością wykonania, co zapewnia wysoki komfort użytkowania urządzenia oraz jego wieloletnią niezawodność i trwałość. Posiadamy modele wag analitycznych przystosowane zarówno do pracy standardowej, jak i profesjonalnej. Pośród dostępnych modeli znajdują się precyzyjne wagi analityczne zaopatrzone w podświetlany wyświetlacz LCD oraz specjalnie zaprojektowaną komorę, która zapewnia niezawodną pracę urządzenia praktycznie w każdych warunkach, gwarantując tym samym uzyskanie wiarygodnych pomiarów z dokładnością do 0,1 mg. Dodatkowym atutem wag analitycznych znajdujących się w naszym sklepie, jest możliwość podłączenia ich do komputera bądź drukarki.

Wagi analityczne polskiego producenta Radwag to innowacyjne urządzenia, które zaprojektowane zostały z myślą o zaspokojeniu potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wagi tej marki charakteryzują się między innymi niebywałą funkcjonalnością, prostą i intuicyjną obsługą oraz łatwością w utrzymaniu w czystości. Na ofertę wag analitycznych Radwag składają się trzy różne linie produktów: standardowa, profesjonalna oraz zaawansowana.Wysoce precyzyjna waga analityczna Radwag, to znakomite rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy poszukują dokładnego i zarazem nieskomplikowanego w obsłudze urządzenia ważącego, podnoszącego efektywność oraz komfort pracy.

W ofercie wag analitycznych marki Axis znajdziemy modele: kompaktowe z podstawowym wyposażeniem cechujące się prostą obsługą; standardowe wyposażone w znacznie większą komorę ważenia i wyświetlacz LCD z obszerniejszym zasobem funkcji pomiarowych; profesjonalne z dużą komorą ważenia, funkcjami specjalnymi, pamięcią ALIBI oraz interfejsami komunikacyjnymi umożliwiającymi podłączenie wagi do komputera lub drukarki. Dokładna waga analityczna Axis znakomicie sprawdzi się w miejscach, gdzie wymagana jest wysoka dokładność pomiaru. Zakup tego urządzenia to doskonałe rozwiązanie dla aptek, laboratoriów, instytutów naukowo-badawczych, a także zakładów jubilerskich.

Nie wiesz, na jaki model wagi analitycznej się zdecydować? Nasi doradcy pomogą Ci wybrać najlepsze urządzenie, dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

Dostawy na terenie UE

Twoje zamówienia są wysyłane w ciągu 24 godzin.

Produkty wysokiej jakości

Nowoczesne oraz wysokiej jakości produkty sprawdzonych marek.

Gwarancja producenta

100% oryginalne produkty objęte gwarancją producenta.

100% Bezpieczne zakupy

Twoje płatności są bezpieczne dzięki sprawdzonemu systemowi płatności.