Wagi apteczne

Kategorie

PROMOCJA
Darmowa dostawa
do końca miesiąca!

Do końca CZERWCA dla wybranych wag
darmowa wysyłka.

Wagi apteczne

Wagi apteczne / waga apteczna

Wagi apteczne to grupa wag znajdujących zastosowanie w aptekach, przychodniach, szpitalach i wielu innych placówkach medycznych gdzie potrzebna jest wysoka precyzja pomiaru którą bez wątpienia zapewni waga apteczna.

Waga apteczna bardzo często służy do przygotowywania różnego rodzaju lekarstw i dlatego tak ważna jest jej dokładność oraz to żeby posiadała legalizację i odpowiednie certyfikaty dopuszczające ją do używania w placówkach medycznych.

Oprócz zaawansowanych technologicznie wag laboratoryjnych w ofercie sprzedażowej naszego sklepu znajdują się również kompaktowe wagi apteczne renomowanego europejskiego producenta – marki Axis. Wszystkie dostępne urządzenia cechuje wysoka dokładność pomiaru, prosta obsługa oraz niewielkie wymiary, co znacznie podnosi efektywność i komfort pracy. Co więcej, wagi apteczne Axis ze względu na swoją funkcjonalność i uniwersalny charaktery odnajdą zastosowanie również w laboratoriach, instytutach naukowo-badawczych oraz zakładach jubilerskich.

Wagi apteczne Axis – niezbędne dla nowoczesnej Apteki i Placówki Farmaceutycznej

W dzisiejszych czasach profesjonalna i precyzyjna waga apteczna stanowi obowiązkowy i zarazem jeden z najważniejszych elementów wyposażenia aptek i innych placówek farmaceutycznych. Głównym przeznaczeniem tych urządzenie jest ważenie leków, dlatego też wyróżniają się one laboratoryjną dokładnością odpowiadającą standardom pracy placówek aptecznych. Zaprezentowane modele wag aptecznych charakteryzują się klasyczną konstrukcją, która zapewnia im wieloletnią niezawodność i trwałość, nawet przy intensywnej eksploatacji. Wagi aptekarskie znajdujące się w naszej ofercie wyposażone są w cyfrowy wyświetlacz LCD z podświetlenie oraz dotykowy panel sterowania składający się zaledwie z kilku przycisków, którego obsługa nie powinna sprawić nikomu żadnego problemu. Na tym jednak nie koniec zalet tych urządzeń. Obecność dodatkowych funkcji takich jak wyliczanie zmian masy w procentach, liczenie sztuk jednakowych detali, zmiana jednostek pomiarowych (ct, lb, oz, ozt, gr, dwt), sumowanie serii ważeń czy opracowywanie receptur. Waga apteczna w dużej mierze usprawni i ułatwi pracę w aptece lub innych obiektach laboratoryjnych i przemysłowych. Wszystkie dostępne modele wag aptecznych producenta Axis z wyjątkiem modelu ATZ520 mogą być legalizowane na zamówienie klienta.

Waga aptekarska AXIS ATZ 220 to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych modeli urządzeń ważących dedykowanych placówkom aptecznym i farmaceutycznym. Oprócz podstawowych funkcji waga apteczna zaopatrzona została także w interfejs USB oraz RS232C, co umożliwia podłączenie jej do komputera lub drukarki. Połączenie wagi aptekarskiej AXIS ATZ 2200 z komputerem pozwala użytkownikom na korzystanie z dedykowanych programów udostępnionych na stronie www.axis.pl. W naszej ofercie sprzedażowej obok standardowych modeli, znajdują się również profesjonalne wagi apteczne (AXIS ATZ220) zaopatrzone w specjalną dużą szklaną zabudowę oraz pełen zestaw funkcji specjalnych (np. statystyka, pomiar gęstości), które zaprojektowane zostały z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Rewelacyjnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka dokładność pomiaru.

Zastanawiasz się, jaka waga do apteki będzie najlepsze? Nasi doradcy pomogą Ci wybrać odpowiednie urządzenie, dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

Waga apteczna Axis

Waga Apteczna

 

Dostawy na terenie UE

Twoje zamówienia są wysyłane w ciągu 24 godzin.

Produkty wysokiej jakości

Nowoczesne oraz wysokiej jakości produkty sprawdzonych marek.

Gwarancja producenta

100% oryginalne produkty objęte gwarancją producenta.

100% Bezpieczne zakupy

Twoje płatności są bezpieczne dzięki sprawdzonemu systemowi płatności.