Stół antywibracyjny – gdzie znajduje zastosowanie ?

Czy wiecie na czym postawić wagę aby zapewnić największą dokładność i precyzję pomiarów?

To pytanie niezwykle często pojawia się w trakcie konsultacji z naszymi klientami. Oczywiście mamy na to bardzo prostą odpowiedź – stoły wagowe oraz stoły antywibracyjne, które dostępne są w naszych sklepach internetowych. W naszej stale rozwijającej się ofercie posiadamy bogaty wybór stołów wagowych oraz antywibracyjnych do wag laboratoryjnych, przemysłowych oraz medycznych. Rozwiązanie to zapewni Waszym narzędziom pomiarowym solidną podstawę.

Stół antywibracyjny jest zaprojektowany tak aby podczas pomiarów wyeliminować wszelkie wstrząsy oraz drgania znajdujące się w pomieszczeniu lub poza nim. Dzięki takim rozwiązaniom w znacznym stopniu spada ryzyko niedokładności wyników pomiaru. Stoły wagowe zapewniają bardzo komfortowe warunki pracy z wagą, a oprócz tego stanowią idealne uzupełnienie do urządzeń pomiarowych.

Koncepcja budowy stołów antywibracyjnych zapewnia prawidłowe działanie wagi i skrócenie czasu potrzebnego na jej stabilizację. Częstym rozwiązaniem jest zastosowanie granitowego blatu w celu dodatkowego zwiększenia masy i trwałości stołu wagowego. Pozwala to szybciej wykonać pracę i zapewnia wyższą jakość wyników. W naszej ofercie znajdą Państwo stoły antywibracyjne Radwag i stoły wagowe Seca idealne do każdego gabinetu medycznego. Dzięki wykorzystaniu sprawdzonych rozwiązań opartych na doświadczeniu renomowanych producentów nie będą Państwo musieli się martwić o dokładność i rzetelność swoich pomiarów.

Jeśli mają Państwo wątpliwości jaki stół antywibracyjny wybrać bądź który ze stołów wagowych będzie najlepszym rozwiązaniem dla waszych potrzeb skontaktujcie się z nami, a z pewnością wyjaśnimy wszelkie detale i bezpłatnie pomożemy w jego odpowiednim doborze. Do kontaktu zapraszamy pod nr Tel. 507 295 517 lub poprzez e-mail: [email protected]

Oceń post
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Drukuj

Kategorie

    Najnowsze wpisy