Waga medyczna Seca a Epidemia koronawirusa

Epidemia koronawirusa a wagi medyczne – skuteczna i przede wszystkim bezpieczna waga medyczna Seca.

Epidemia koronawirusa to bez wątpienia jedno z najpoważniejszych wyzwań przed jakimi współcześnie stoimy. Zmiana dotychczasowego trybu życia dotknęła tych, którzy na co dzień mają kontakt z chorymi. Personel medyczny, który niesie pomoc pacjentom sam narażony jest na poważne konsekwencje zdrowotne, dlatego potrzebuje specjalnej ochrony.

Bardzo dobrze w czasach pandemii koronawirusa sprawdzają się wagi lekarskie seca, gdyż zapewniają maksymalną ochronę i bezpieczeństwo podczas pomiaru wagi i wzrostu zarówno pacjentowi, jak i osobie wykonującej badanie. Nowoczesne wagi medyczne seca pomagają utrzymać dystans między pacjentem a białym personelem, co jest szczególnie ważne w dobie epidemii. Ultradźwiękowa stacja pomiarowa seca 287 dp współpracująca z systemem elektronicznej dokumentacji medycznej HIS jest idealnym rozwiązaniem w obecnych realiach.

  • 100% bezobsługowa waga
  • odczyt wyników głosowy
  • 6 automatycznych sensorów odczytu wzrostu
  • szklana podstawa doskonała do dezynfekcji
  • max obciążenie do 300kg
  • pomiar w ciągu 10 sekund !!!

Dzięki technologii bezprzewodowej 360 ° i oprogramowaniu seca directprint, pacjent otrzymuje spersonalizowany wydruk przedstawiający stan odżywienia w oparciu o Body Mass Index. Pozwala to pacjentowi na bieżąco monitorować swoją dietę i dobierać odpowiednie działania.

Waga medyczna Seca gwarantuje najwyższy poziom jakości w oparciu o nowoczesną technologię!

Będąc w kontakcie z naszymi klientami wiemy, że waga medyczna Seca 287 dp sprawdza się doskonale w tych specyficznych warunkach, dlatego ją polecamy i cieszymy się, że możemy uczestniczyć w dystrybucji tak funkcjonalnej i innowacyjnej wagi lekarskiej.

Po raz kolejny Seca udowadnia, że jest solidną marką, wyróżnia ją przede wszystkim dbałość o życie i zdrowie ludzi.

Wagi medyczne Seca

Wszelkich szczegółów na temat wagi medycznej Seca 287 dp oraz pozostałego asortymentu udzieli Państwu nasz zespół. Całą ofertę wag medycznych Seca i wielu innych wag medycznych znajdą Państwo na medycznewagi.pl. Waga medyczna na każdą kieszeń, krótkie terminy realizacji i błyskawiczna dostawa dają gwarancję satysfakcji z zakupu.

Zapraszamy do kontaktu.

5/5 - (ilość ocen: 1)
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Drukuj

Kategorie

    Najnowsze wpisy