Waga lekarska niezbędna każdej placówce medycznej

Profesjonalna i precyzyjna waga lekarska stanowi praktycznie nieodzowny element wyposażenia większości gabinetów lekarskich oraz szpitali. Urządzenie to jest przystosowane do kontrolowania masy ciała pacjentów – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wśród szerokiej i różnorodnej oferty wag lekarskich, znajdują się również modele o uniwersalnym zastosowaniu. Oto one!  

Waga lekarska ze wzrostomierzem

Waga lekarska ze wzrostomierzem

Klasyczna waga kolumnowa to bez wątpienia jeden z najczęściej wybieranych modeli do gabinetów lekarskich. Funkcjonalna i prosta w obsłudze z pewnością sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Dostępna w naszym sklepie waga lekarska ze wzrostomierzem Radwag zapewnia szybki i dokładny pomiar pacjenta w pozycji stojącej. Urządzenie posiada duży wyświetlacz LCD z podświetleniem oraz specjalną funkcję umożliwiającą wyznaczanie wskaźnika masy ciała BMI (Body Mass Index) dla pacjentów o wzroście przekraczającym 1 metr.

Innym modelem równie godnym polecenia jest waga lekarska ze wzrostomierzem Seca 704S. Niebywale precyzyjna, solidna i niezwodna waga z legalizacją znajduje zastosowanie m.in. w gabinetach lekarskich, poradniach dietetycznych, przychodniach i szpitalach. Absolutnie największą zaletą tego modelu jest możliwość bezprzewodowego i błyskawicznego transferu danych na komputer lub drukarkę. Solidna i wytrzymała konstrukcja wraz z maksymalnym udźwigiem do 300kg tworzy pewne i bezpieczne warunki do ważenia pacjentów z dużą nadwagą. 

Waga lekarska podłogowa

Kompaktowa waga elektroniczna znakomicie sprawdzi się w swojej roli w każdym gabinecie lekarskim. Jej niewątpliwą zaletą jest mały rozmiar, dzięki któremu zmieści się w każdej, nawet najmniejszej, placówce medycznej. Wśród najczęściej wybieranych znajduje się waga medyczna podłogowa z legalizacją Charder MS 4202L, którą można zasilać poprzez baterie bądź specjalny zasilacz. 

waga medyczna podłogowa z legalizacją Charder MS 4202L

Do najważniejszych zalet tego typu urządzeń zaliczyć możemy w szczególności:
– prostą, intuicyjną obsługę,
– czytelny wyświetlacz LCD z funkcją odwrócenia kierunku wyświetlania,
– wysoką dokładność roboczą 50g/100g,
– obciążenie maksymalne do 200 kg,
– funkcje dodatkowe takie jak: TARA, HOLD, BMI.

Oceń post
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Drukuj

Kategorie

    Najnowsze wpisy