Seca i ekologiczne podejście do produkcji.

Zespół medycznewagi.pl serdecznie poleca publikację Daniela Rolnika z Seca Polska na temat ekologicznego podejścia firmy Seca do wyrobu swoich produktów.

“Kiedy mówimy „nic nie waży więcej niż życie”, mamy na myśli coś więcej niż tylko nasze wagi i przyrządy pomiarowe.
Praca na rzecz zdrowia pacjentów ma miejsce nie tylko w gabinetach lekarskich, szpitalach i domach opieki, ale także na całym świecie w wielu miejscach….
Pracujemy, aby mieć pewność, że przyczyniamy się do wspierania ochrony środowiska. Wszystkie nasze urządzenia są zgodne z europejską dyrektywą WEEE dotyczącą ograniczania ilości odpadów elektronicznych, dyrektywą RoHS i przepisami REACH. Wszystkie, które ograniczają stosowanie substancji niebezpiecznych i wymagają rejestracji, oceny, licencjonowania i ograniczeń w zakresie szkodliwości dla środowiska. Akumulatory oraz baterie w naszych urządzeniach są zgodne z Dyrektywą WE 2006/66 / WE i nie zawierają kadmu i rtęci.
Wszystkie produkty Seca nadają do ponownego przetworzenia i recyklingu.
Nasi pracownicy regularnie sprawdzają i ograniczają ilość używanych opakowań. Oczywiście odpowiednio utylizujemy wagi wycofywane z eksploatacji.
Staramy się aby nasze działania były dla środowiska naturalnego a nie jego kosztem “.

Seca po raz kolejny udowadnia swój wysoki poziom i moralne podejście do biznesu. Zespól medycznewagi.pl z dumą oznajmia że nasz sklep jest oficjalnym partnerem biznesowym firmy Seca.

5/5 - (ilość ocen: 1)
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Drukuj

Kategorie

    Najnowsze wpisy