Lampy medyczne, Wszystkie wpisy

Nowoczesne lampy zabiegowo-operacyjne – czym powinny się charakteryzować?

Lampa zabiegowa

Wybór odpowiedniego oświetlenia medycznego w dużym stopniu wpływa na jakość i komfort pracy każdego lekarza. W trakcie zabiegu bądź operacji odpowiednia widoczność i komfort pracy są kluczowe aby cały zabieg mógł odbyć się bez przeszkód. Dzisiaj skupimy się na omówieniu cech, które musi posiadać dobra lampa zabiegowa. Dodatkowo także podpowiemy, które z dostępnych modeli cieszą się największym uznaniem i najczęściej goszczą w gabinetach medycznych.

lampa zabiegowa LUVIS

Lampa Operacyjna

Jeśli chodzi o lampy medyczne, to oferta polskiego rynku jest bardzo atrakcyjna. Dostępne w sprzedaży modele różnią się od siebie parametrami oświetlenia oraz wyglądem. Warto wiedzieć o tym, że dobra lampa operacyjna powinna zapewniać jak największy stopień bezcieniowości. Ma to ogromnie duży wpływ na komfort i bezpieczeństwo pracy. Jest to jedna z najważniejszych cech profesjonalnych lamp zabiegowych. Pozwala to na zminimalizowanie cienia głowy lub ręki chirurga bądź innej osoby obecnej na sali, tak aby zacienione obszary nie zakłócały pracy w polu operacyjnym.  

Przy wyborze odpowiedniego oświetlenia medycznego wypada również zwrócić uwagę na czynniki takie jak źródło i natężenie światła, temperaturę barwową, funkcję regulacji natężenia światła, funkcja regulacji pola roboczego czy czas żywotności diod etc.

Lampa medyczna LUVIS

– doskonała jakość i niezawodność działania

W sprzedaży posiadamy specjalistyczne lampy zabiegowe od topowej klasy producentów, w tym także od znanej i cenionej marki LUVIS. Lampy medyczne koreańskiego producenta LUVIS zostały zaprojektowane z myślą o nawet najbardziej wymagających użytkownikach. Najlepsi specjaliści firmy LUVIS wyposażyli każdy z dostępnych modeli w szereg praktycznych funkcji zapewniających optymalne warunki pracy. Dużym atutem oświetlenia medycznego LUVIS jest ergonomiczny kształt lamp a także ich prosta, intuicyjna obsługa. Co więcej lampa zabiegowa LUVIS posiada innowacyjny system umożliwiający sterowanie parametrami oświetlenia za pomocą tableta i aplikacji Luvis Control App

Lampa zabiegowa LUVIS

Lampa bezcieniowa

Lampa zabiegowo-operacyjna LUVIS doskonale sprawdzi się zarówno podczas przeprowadzania skomplikowanych operacji, jak i drobnych zabiegów chirurgicznych. 

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lamp zabiegowych LUVIS – zapraszamy do kontaktu pod nr Tel. 507 295 517 lub przez naszą stronę.

Back to list