Jaka waga niemowlęca najlepsza? Który model wybrać?

Czy wiecie jaka waga niemowlęca będzie najlepszym wyborem dla waszego dziecka? Profesjonalna waga dla noworodków to niezwykle przydatne urządzenie umożliwiające kontrolowanie prawidłowego rozwoju dziecka. W sprzedaży posiadamy wagi dla niemowląt pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów. Który z dostępnych modeli będzie najlepszy? Śpieszymy z odpowiedzią.

Czym kierować się przy zakupie wagi dla noworodków?

Planując zakup wagi dla najmłodszych, szczególną uwagę należy skupić przede wszystkim na parametrach technicznych urządzenia. Chodzi oczywiście o cechy takie jak zakres mierzenia, dokładność pomiaru, maksymalne obciążenie, podziałkę czy funkcje dodatkowe, na przykład możliwość tarowania bądź dokonania pomiaru wzrostu dziecka. 

Wagi niemowlęce – najlepsze modele

Waga niemowlęca Charder MS4200

Z pewnością każdy, kto ceni sobie funkcjonalność i precyzję powinien wziąć pod uwagę zakup wagi ze wzrostomierzem. Model ten gwarantuje otrzymanie bardzo dokładnego wyniku pomiaru, przy czym jego obsługa jest niezwykle prosta i intuicyjna dla użytkownika. Ponadto, waga ta posiada świadectwo kompatybilności elektromagnetycznej. O tym, czym jest kompatybilność elektromagnetyczna znajdziesz więcej na tej stronie.

Waga niemowlęca Radwag WPT/D

To jeden z podstawowych i najchętniej kupowanych modeli wag dla niemowląt. Urządzenie o dokładności do 2/5g wyposażone jest w duży, czytelny wyświetlacz oraz szalkę z polistyrenu. Dodatkową jego zaletą z pewnością jest prosta obsługa, ergonomiczny kształt i stabilna konstrukcja.

Waga niemowlęca Seca 336

Waga niemowlęca Seca 336

Waga niemowlęca z legalizacją to doskonałe rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy cenią sobie dokładność pomiaru. Niewątpliwie autem tego modelu jest cały szereg praktycznych funkcji, takich jak TARA czy Breast Milk Intake Function, które dodatkowo zwiększają komfort użytkowania urządzenia.

Waga niemowlęca Baby Ono 612/01

Waga Baby Ono 612/01

Model ten zaskakuje swoją prostą i intuicyjną obsługą oraz ergonomicznym kształtem dostosowanym do najmłodszych. Waga niemowlęca Baby Ono przeznaczona jest przede wszystkim do ważenia dzieci o masie ciała do 20 kg w pozycji leżącej. Dużym atutem prezentowanego modelu jest obecność automatycznej blokady wyniku ważenia, co dodatkowo ułatwia jego prawidłowe odczytanie. 

Oceń post
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Drukuj