Bez kategorii, Waga niemowlęca

Czy wiesz jaka waga niemowlęca będzie najlepsza?

Czy wiesz jaka waga niemowlęca będzie najlepsza? Jaką wagę niemowlęcą wybrać i czym się kierować przy wyborze wagi niemowlęcej ?

Na rynku spotkać można niezliczoną ilość wag dla niemowląt, ilość producentów wag niemowlęcych jest również bardzo duża. Jak się odnaleźć w tych ofertach i jaką wagę wybrać aby ważyła prawidłowo i z właściwą dla tego typu wag dokładnością ?

Ponieważ zakup wagi niemowlęcej to bardzo ważna kwestia to postaramy się w naszym artykule odpowiedzieć na najczęstsze pytania i wyjaśnimy, czym kierować się przy jej doborze.

Niekwestionowanie najlepsze są wagi niemowlęce z certyfikatem CE oraz z legalizacją – czyli urzędowym potwierdzeniem, że waga waży precyzyjnie a nie tylko wskazuje jakiś wynik który może dalece odbiegać od rzeczywistości. Legalizacja wagi zapewnia ważenie w granicach norm ustalonych przez Główny Urząd Miar.

Instytucje medyczne takie jak przychodnie, szpitale czy gabinety lekarskie odgórnie mają narzucony obowiązek zakupu wag pediatrycznych z legalizacją dzięki czemu mamy pewność że w placówkach medycznych nie spotkany wagi niespełniającej wymogów prawa.

Wśród klientów na precyzyjne wagi niemowlęce są również rodzice wcześniaków, gdzie kontrola wagi dziecka  w warunkach domowych jest priorytetowa – oni też muszą kupić wagę niemowlęcą legalizowaną aby uniknąć błędów podczas ważenia niemowlaka – w tej  sytuacji każdy gram ma znaczenie i niejednokrotnie może mieć wpływ na życie i rozwój noworodka.

W swojej ofercie posiadamy wagi niemowlęce do  15 i 20 kg – a wszystkie są dwuzakresowe – tak aby ważyły precyzyjnie i dokładnie, niektóre z nich mają zdejmowaną szalkę – po to aby dziecko stojące, którego waga nie przekracza 20 kg mogło być zważone bez stresu w naturalnej dla niego pozycji. Demontaż szalki wagi jest bardzo prosty i zajmuję dosłownie chwilkę. Dzięki takiemu rozwiązaniu zastosowanie naszej wagi jest dużo większe i możemy ją używać dla starszych dzieci.

Przy wagach niemowlęcych ważne jest również ergonomia i tworzywo z którego wykonana jest szalka – tak aby możliwa była skuteczna i łatwa dezynfekcja oraz odporność na te środki.

Każda markowa waga niemowlęca spełni wymogi prawidłowego ważenia noworodków.

Jeśli w dalszym ciągu masz wątpliwości jaka waga niemowlęce będzie najlepsza dla Ciebie skontaktuj się z nami a my bardzo chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania. Kontakt …

Posiadamy w swojej ofercie wagi niemowlęce  z legalizacją  Radwag, Seca, Charder, Mensor

#waga niemowlęca
#wagi niemowlęce
#waga niemowlęca Radwag
#waga niemowlęca Seca
#waga niemowlęca Charder
#waga niemowlęca Mensor