Wagi medyczne, Wszystkie wpisy

Waga też musi mieć swoje miejsce.

Stół antywibracyjny

Stół antywibracyjny – gdzie znajduje zastosowanie ?

Czy wiecie na czym postawić wagę aby zapewnić największą dokładność pomiarów?

To pytanie często pojawia się w rozmowach z naszymi klientami. Oczywiście mamy na to odpowiedź – stoły wagowe, stoły antywibracyjne – które dostępne są w naszych sklepach internetowych. Posiadamy w ciągłej ofercie, którą cały czas poszerzamy o nowe produkty i rozwiązania stoły wagowe do wag laboratoryjnych, przemysłowych oraz medycznych.

Stół antywibracyjny jest zaprojektowany tak aby podczas pomiarów wyeliminować wszelkie wstrząsy oraz drgania znajdujące się w pomieszczeniu lub poza nim. Stoły wagowe zapewniają bardzo komfortowe warunki pracy z wagą, a oprócz tego stanowią idealne uzupełnienie do urządzeń pomiarowych.

Koncepcja budowy stołów antywibracyjnych zapewnia prawidłowe działanie wagi i skrócenie czasu potrzebnego na ustabilizowanie się. Stosuje się w nich często granitowe blaty aby dodatkowo zwiększyć masę i trwałość stołu wagowego. Pozwala to szybciej wykonać pracę i zapewnia wyższą jakość wyników. Polecamy stoły antywibracyjne Radwag i stoły wagowe Seca – wszystkie znajdziecie w naszej ofercie – polecamy je naszym klientom gdyż są najlepsze na rynku.

Jeśli nie wiecie jaki stół antywibracyjny wybrać skontaktujcie się z nami a z pewnością pomożemy w jego wyborze. Tel. 507 295 517